Nenáviděný youtuber Jake Paul chce ve vztahu se sexy partnerkou pokročit! Co spolu plánují?

Kontroverzní youtuber už se cítí na další dospělý krok ve vztahu a v životě.

Internetová hvězdička a boxer Jake Paul má ve svých pětadvaceti letech dost vyděláno na to, aby se dlouho o nic nemusel starat. Kupuje si drahá auta, investuje do luxusních nemovitostí a má zkrátka všechno, na co si vzpomene. Není proto divu, že už se možná začíná trochu nudit a ve svém vztahu se sexy influencerkou a modelkou Julií Rose chce pokročit zase na další úroveň.

Kontroverzní youtuber se nedávno nechal slyšet, že už se svou partnerkou vedou rozhovory o tom, jestli není ten správný čas na miminko. Podle všeho už je Paul na dítě zralý, i když se občas sám jako děcko chová, a ve své přítelkyni cítí mimořádnou podporu. Dvojice spolu randí od roku 2020, a ačkoli byli během té doby několikrát navzájem viděni s jinými lidmi, oficiálně tvrdí, že se nikdy nerozešli.

Jedno je ale jisté, pokud ti dva spolu budou mít opravdu miminko, bude to zřejmě nejmladší influencer všech dob. O tom, že to bude skrz na skrz dítě ze zlaté mládeže, snad ani nemusí být řeč. Pravděpodobně už od prvních minut na tomto světě bude totiž vlastnit víc než my všichni dohromady.

Sdílejte článek

Přečtěte si také