Osobnosti známé z televizních obrazovek a YouTube kanálů vyrážejí ven. Přidáte se?

Do práce, z práce – to je životní zkratka většiny z nás. Udělat změnu a konečně si najít čas pro své blízké si dává za cíl automobilka ŠKODA AUTO se svou iniciativou Víkend odložených výletů. A osobnosti českého showbyznysu jí dávají zelenou.

Všichni víme, že bychom měli věnovat více času svým blízkým, avšak z různých důvodů tyto společné chvíle neustále odkládáme. „Píšete si s kamarády na chatu?“ zní otázka v průvodním videu textu vznikající iniciativy. Kladné odpovědi střídá další dotaz: „A vyrážíte spolu někdy na chatu?“ S mírným studem ve tvářích už respondenti přiznávají, že na společné víkendy za městem nemají čas.

Proto automobilka přichází s iniciativou Víkend odložených výletů. Tedy víkend 25. a 26. února, kdy by nikdo neměl zůstat doma. Vznik hnutí jde ruku v ruce s uvedením rodinného vozuŠKODA KODIAQ, který je u autorizovaných partnerů v showroomech od 22. února. Nové SUV je totiž pro výlety mimo město jako stvořené. Napomoci vznešenému cíli – dostat lidi ven a obnovit tak stará přátelství – se rozhodly i osobnosti českého showbyznysu a známé tváře YouTube scény Patricie Solaříková, Nikol Štíbrová, Dominik Feri, youtuber PedrosGame… Ti a mnoho dalších se shodují, že poslední únorový víkend rozhodně doma nebudou a vyzývají ostatní, aby se přidali také!

Sdílejte článek

Přečtěte si také