návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Přítel popálené Týnuš Třešničkové prozradil, že youtuberka na tom není vůbec dobře! Co ji teď čeká?

Co čeká na popálenou Týnuš Třešničkovou?
Vydáno: 07.05.2019
Léčba Týnuš se komplikuje 2
Autor: Instagram.com Léčba Týnuš se komplikuje 2

Už je to více než půl roku, co Týnuš Třešničková skončila po nehodě v restauraci s vážnými popáleninami v turecké nemocnici. Od té doby se její stav skoro nezměnil, Týnuš leží na specializované klinice, občas udělá na Instagramu soutěž, nebo zveřejní dárky, co jí rodina či přítel dovezli, a fanouškům o svém skutečném stavu mlží.

Nyní se její přítel Viktor Hajíček v rozhovoru pro Extra.cz rozpovídal právě na tohle téma a mimo jiné prozradil, že jsou v léčbě komplikace. Jak velké? To úplně neřekl, prý zatím ale stále nelze určit, kdy se Týnuš vrátí do Česka. Z youtuberčina Instagramu je navíc patrné, že u ní roste kvůli zdlouhavému procesu určitá frustrace.

Samotná Týnuš pak nedávno napsala tohle: „Jinak update mého stavu, mám za sebou první rekonstrukční operaci, kdy jsme dávali pryč jizvu na krku. Vše se hezky hojí a můj návrat je zase o krůček blíž.“ Na fotce byla vidět část hlavy, tvář ale youtuberka zatím odhalit patrně nechce.

Článek je zařazen v: Týnuš Třešničková , youtuberka , dárky , nemocnice , fotka , stav , léčba , popálení

reklama