Sexy streamerky vytvořily novou kategorii na Twitchi! Brzy je půjde sledovat ve sprše

Na Twitch se řítí pěkně žhavá nová kategorie.

!!! Apríl !!!

„Twitch není porno, ale…“ Tak zhruba něco takového razí poslední dobou řada žhavých streamerek, které ještě nejsou natolik známé, aby si mohly vydělávat pomocí OnlyFans, a tak zkouší co všechno jim projde pod očima cenzorů na Twitchi, kde se přece jen fanoušci získávají nejsnadněji. Po streamech z bazénů a vířivek je teď nejnovějším trendem kamera přímo ve sprše. A protože sledovanost podobných streamů raketově roste, rozhodl se Twitch sprchovým streamům vytvořit oficiální kategorii.

Ta má samozřejmě několik pravidel. Tak zaprvé, na kameře stále nesmí být plná nahota. I proto musí být kamera ve sprše nasměrována tak, aby šly vidět buď pouze nohy, nebo jenom hlava. Zbytek těla je zakrytý, je zde ovšem výjimka pro případy, kdy se skla kolem sprchového koutu zamlží a tělo dívek se tak rozmaže. V takovém případě mohou být před kamerou celé. Dalším pravidlem je délka sprchování. Správci Twitche se totiž obávají, že by mohlo dojít ke zdravotním komplikacím, nastavili tak povinnou délku jednoho sprchovacího streamu na maximálně 20 minut. Delší streamy následně riskují, že jejich tvůrce administrátoři zabanují. No a posledním pravidlem je, že během streamu nemůže být na kameře více jak jeden člověk. Důvody jsou asi jasné.

Oznámení se každopádně setkalo s vlnou nadšení. Některé streamerky už dokonce na sociálních sítích fanoušky lákají fotkami svých nových sprchových koutů, které jsou doslova uzpůsobené tomu, že se v nich bude natáčet. Jo, doba vážně pokročila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také