Youtubeři

9. prosince 2022 18:33

redakce Prima Lajk

Slavný streamer xQc sdílel trapný zážitek z rande. Jak mu ho pokazil fanoušek?

Když hvězdy Twitche přijdou o zbytky soukromí.

Proč běžně nepotkáváme ty největší celebrity na světě při procházkách v parku, v lékárně, nebo třeba na obědě v hospodě u Mlsného kocoura? Inu, odpověď na to je celkem jednoduchá. Když máte podobný status, jako tito lidé, je dost velká pravděpodobnost, že vás na ulicích budou oslovovat cizí lidé a dávat vám nechtěnou pozornost. A přesně tomu slavní snaží vyhnout.

U streamerů je to vlastně docela podobné, až na to, že se většinou jedná o mladé lidé, a že jejich status přece jen není až tak důležitý a všeobecně známý, jako například u herců či hereček. To ale neznamená, že si jich jejich fanoušci občas na ulici nevšimnou a nepřijdou je pozdravit.

Přesně něco takového se nedávno stalo streamerovi xQc, který byl na rande s dívkou, co neměla vůbec ponětí o tom, jak je slavný. Tedy až do chvíle, než k němu přišel jeden jeho fanoušek přímo během oné schůzky, a začal mu říkat, jak je skvělý, a jak si užívá jeho streamy. O tuto historku se nyní streamer podělil při jednom ze svých vysílání, kde mu ji onen fanoušek zároveň i připomněl. Jak ale xQc potvrdil, týpek byl naštěstí velmi v pohodě, a zbytek večera nijak nezničil. Kdo ví, možná to dokonce i trochu pomohlo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také