návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Slavný světový youtuber zemřel na svoje 25. narozeniny. Co hrozného se mu stalo?

Youtuber natáčel hlavně výzvy nebo pranky. Jeho rodina ale potvrdila, že je už po smrti.
Vydáno: 12.05.2020, sis
 Corey La Barrie
Autor: youtube/ Corey La Barrie Corey La Barrie

Youtuber Corey La Barrie natáčel hlavně pranky na svoje kamarády nebo zábavné challenge. Na svoje narozeniny si předtočil video na YouTube, kde svoje fanoušky zve na stream. Dokonce tam říká, že bude na svoje narozeniny nejspíš s kamarády trochu pít. To ale ještě netušil, že jen o pár hodin později tragicky zahyne při autonehodě. Ještě k tomu na svoje narozeniny.

Corey seděl ve sporťáku na sedadle spolujezdce, zatímco jeho kamarád Daniel Silva řídil. Při jízdě ale narazili do dopravní značky a stromu. Daniel nehodu přežil, ale Corey takové štěstí neměl. Daniel může být ale údajně souzený pro vraždu. Tragická smrt zasáhla celou rodinu Coreyho, jeho bratra, matku... Ti napsali dojemné vzkazy na sociálních sítích, kde vyjadřují velkou bolest ze ztráty důležitého člena rodiny. Rána zasáhla i jeho fanoušky, kterých měl na YouTube kolem 300 tisíc.

 

Článek je zařazen v: Corey La Barrie , youtuber , autonehoda

reklama