Youtubeři

29. července 2019 17:20

redakce Prima Lajk

Slavný tajemný youtuber konečně odhalil svou tvář. Jak ve skutečnosti vypadá?

Známý český food blogger, který dělá pravidelné recenze jídla a restaurací na kanále JdemeŽrát, vůbec poprvé ukázal fanouškům svou tvář.

Už čtyři roky natáčí youtuber anonymně videa na kanál JdemeŽrát. Youtuber však nikdy na videích neukazoval svou tvář. Natáčel vždy stůl, na kterém podrobně ukazoval jídlo. Jeho fanoušci ho tak poznali jen po hlase a podle jeho už charakteristických rukou. Těmi často gestikuloval při mluvení, aby tak nahradil chybějící oční kontakt. Recenze jídla jsou ale výborné a objektivní. Nejspíš proto si youtuber získal velkou oblibu a stal se vůbec největším food kanálem v Česku.

Youtuber recenzoval už pomalu všechno. Burgery, pizzy, novinky od McDonald's, ochutnával a porovnával dokonce i čokolády nebo donuty. Je známý tím, že si objednává jídlo na dovoz, aby jej před kamerou ochutnal a ohodnotil. Je pak známý také návštěvami restaurací s dobrou, ale také velmi špatnou pověstí, aby ukázal zákazníkům, co mohou čekat. Youtuber, který má nyní již 177 tisíc odběratelů, nyní konečně odhalil svým fanouškům tvář. Neznamená to prý, že se cokoliv změní. Recenze budou stále objektivní. Nově však chce v navštěvovaných restauracích i natáčet.


Přečtěte si také