Youtubeři

30. září 2022 13:51

redakce Prima Lajk

Slavný youtuber MrBeast odmítl nabídku na 1 miliardu dolarů! Co si od něj chtěl někdo koupit?

Youtuber MrBeast přiznal, že odmítl nabídku na 1 miliardu dolarů.

Říká se, že každý se dá koupit. Inu, pokud to pravda, tak youtuber MrBeast právě dal všem vědět, že jeho cena je ještě vyšší než 1 miliarda dolarů. Právě za tuhle částku totiž youtuber odmítl nedávno prodat svůj YouTube kanál. Kdyby přitom nabídku přijal, stal by se okamžitě jedním z nejbohatších lidí na světě.

23letá americká hvězda, vlastním jménem Jimmy Donaldson, patří na YouTube mezi nejsledovanější tvůrce, jeho kanál disponuje ohromujícími 105 miliony odběratelů. Asi nejvíc se pak proslavil v minulém roce díky parodii na seriál Squid Game od Netflixu. Nikoho tak nemůže překvapit, že si jej investoři snažili koupit. V podcastu FLAGRANT pak youtuber vysvětlil, proč jejich návrh odmítl.

Důvodem prý je, že chce zůstat svým vlastním šéfem. Kdyby kanál prodal, najednou by pracoval pro někoho jiného, a to youtubera neláká. Dokonce ani za miliardu dolarů. Navíc to není tak, že by MrBeast peníze potřeboval. Podle časopisu Forbes už nyní vydělává desítky milionů. A v budoucnu na tom navíc nebude o moc hůř.

Sdílejte článek

Přečtěte si také