Youtubeři

18. října 2022 12:23

redakce Prima Lajk

Slavný youtuber MrBeast prozradil tajemství svého úspěchu. Díky čemu vydělává tolik peněz?

MrBeast se nebojí podělit o své tajemství úspěchu.

Čtyřiadvacetiletý Jimmy Donaldson aka MrBeast se řadí mezi nejznámější a nejlépe placené youtubery současnosti. Ačkoli není známa přesná hodnota jeho majetku, jmění influencera se podle některých webů odhaduje na neskutečných 25 milionů dolarů. To na ani ne pětadvacetiletého kluka není vůbec špatné, že?

Možná si teď říkáte, jak se mu proboha podařilo v tak útlém věku vydělat tolik peněz… No, nebojte, sám MrBeast se o své tajemství úspěchu podělil. Vezměme to ale hezky od začátku. Mladý youtuber si začal získávat popularitu v letech 2015–2016 se svou sérií videí Worst Intros. Brzy nato porozuměl algoritmu YouTube a začal vytvářet další virální videa, díky čemuž jeho kanál v roce 2017 dosáhl milion odběratelů.

Postupem času číslo rostlo čím dál více, čímž samozřejmě rostlo i jeho jmění. Od kaskadérských kousků tak mohl časem přejít k filantropii, která ho doslova vystřelila na vrchol. Dnes je totiž MrBeast známý jako naprostý šílenec, který lidem rozdává astronomické částky a podílí se na různých charitativních akcích. Na otázku v jednom rozhovoru: „Kolik jsi dal nejvíc peněz jednomu člověku,“ youtuber odpověděl: „Hmm, asi dva miliony dolarů.“

Podle nadějného influencera je tak důležité naskočit na tu správnou vlnu a využít příležitost na maximum. Člověk by se také neměl bát své prvně vydělané peníze investovat, protože je velká šance, že se mu to vrátí. Záruku ale logicky nemůže dát nikomu; také zde funguje faktor štěstí, který je zkrátka nevyzpytatelný.

Sdílejte článek
Štítky peníze dolar YouTube úspěch youtuber Influencer bohatství MrBeast

Přečtěte si také