návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

Slavný youtuber podstoupil plastiku nosu! Uhodnete, o koho jde?

Youtuber Slaytiiina je známý točením provokativních videí a kosmetických make-up tutoriálů. Nedávno šokoval fanoušky tím, že šel na plastiku a nechal si udělat nový nos.
Vydáno: 23.10.2019
Slaytiiina
Autor: youtube.com/Slaytiiina Slaytiiina

Slaytiiina je youtuber, který točí hlavně make-up tutoriály, kde ukazuje divákům, jak se správně namalovat. Mezi jeho videi jsou ale například i polonahé kontroverzní outfity, nebo videa, kde pobuřuje lidi na veřejnosti – třeba tím, že tancuje v obchodě mezi regály. Z pochopitelných důvodů tak patří mezi ty youtubery, které diváci buď milují, nebo nenávidí.

Teď však přišel s něčím novým, a to je plastika. Není totiž rozhodně člověkem, který by si potrpěl na přirozenost. Ať už v make-upu, oblečení nebo třeba právě v tom, jakou podobu má jeho nos. Pro plastiku se rozhodl, protože měl asi do 12 let nos malý a jemných rysů, v pubertě se mu ale dle jeho slov proměnil a on přestal být spokojený. Sám říká, že chápe, že pro někoho nejsou tyto věci důležité, ale že pro něho je však vzhled důležitý. Na plastiku si prý našetřil natáčením youtube videí. Výsledek můžete posoudit sami.

 

Článek je zařazen v: SLAYTIIINA , kontrovezrní youtuber , provokace , Fatty , Kovy , gay , Fatty Pillow

reklama