Youtubeři

13. ledna 2020 13:35

sarka.turcekova@gmail.com

Slavný zahraniční youtuber se psychicky zhroutil. Vážně chce skončit, nebo jde o další fake?

Youtuber, který je známý hlavně v zahraničí pro svoje komentování dění, se snad nadobro psychicky pomátl. Jeho tvorba o tom alespoň nasvědčuje, jestli si tedy nedělá srandu.

34letý mladý muž Gregory Daniel Jackson měl na YouTube už několik YouTube kanálů. Nejznámější je ovšem jeho kanál OnisionSpeaks, který má 1,6 milionů odběratelů. Onision byl populární hlavně pro komentování aktuálního dění nebo jako bavič, ovšem spoustě lidí se v poslední době znechutil hlavně kvůli tomu, že svoje názory mění pomalu jako chameleon. V minulosti se například snažil údajně „pomoct“ známé anorektičce Eugenii Cooney tím, že o ní neustále točil další a další videa. A nakonec vše završil tím, že na ni udělal nechutnou parodii, kde si dělal srandu z její mentální nemoci.

Nejenom tohle, ale i další jeho prohřešky vůči mravnosti a možná všeobecně lidskosti, hýbaly divákům žaludkem. Onision se nestydí dávat na internet úplně všechno. V minulosti už například natáčel svoji přítelkyni při jedné z jejich hádek. Nejenom ve světě YouTube, ale ani v osobním životě se mu teď nedaří. S manželkou se nedávno rozvedl a prohlásil, že už to s ženami zkoušet nebude. Momentálně tak na YouTube předvádí neuvěřitelnou plejádu bizarních videí, kde brečí, křičí a dělá ze sebe šaška. Není však úplně jasné, jestli je to celé zábava, nebo jestli se opravdu psychicky zhroutil. Minimálně to tak ale vypadá.

Možná se snaží takhle přilákat zpátky diváky, které už ztratil svými předchozími činy. Videa jsou každopádně natolik bizarní, že vám možná zvednou náladu…


Přečtěte si také