Misha se stane nejmladším držitelem státního vyznamenání!
Autor: profimedia.cz a youtube.com Misha se stane nejmladším držitelem státního vyznamenání!

ŠOK: Misha dostane státní vyznamenání od prezidenta Zemana! Ocení ho za rozvoj české kultury! (Apríl)

Publikováno: 01.04.2017
Česká internetová hvězda se po svých mezinárodních úspěších dočká té nejvyšší pocty.
Youtuber Misha
Misha
Misha je malý youtuber a provokatér, který dobyl celý svět svým Pokémon GO Songem a stále provokuje... Přečíst celé

reklama

Malý youtuber Misha se za minulý rok stal doslova internetovým fenoménem, jehož šílené songy a bizarní videa obletěla celý svět. Misha se tak díky svému Pokémon GO Songu a dalším hudebním bizárům stal prakticky mezinárodním youtuberem. Jeho slávy a nevídaného úspěchu v zahraničí si pak všiml také prezident České republiky Miloš Zeman, který ho hodlá dokonce ocenit státním vyznamenáním.

Youtuberská hvězda se podle zákulisních informací opravdu dostala do užší nominace oceňovaných osobností, které budou ve Vladislavském sále Pražského hradu dekorovány 28. října. Misha si podle všeho od pana prezidenta převezme medaili za zásluhy, kterou dostane za rozvoj české kultury a jejího šíření ve světě.

Misha v první reklamě

Misha chce dobýt Hollywood! Zahrál si v neuvěřitelné reklamě na...

Možnost ocenění potvrdil také prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. „Internetová osobnost známá pod pseudonymem Misha by si toto ocenění bezpochyby zasloužila. Díky svému jedinečnému a zábavnému obsahu se stal mezinárodně známou osobností a je bezpochyby jedním z neslavnějších Čechů současnosti. A za šíření dobrého jména naší země a kultury si toto ocenění dle mého jistě zaslouží,“ sdělil médiím Ovčáček a dodal, že je Misha vůbec nejmladší českou osobností, jež něco takového dokázala.

Možností, že si Misha opravdu 28. října odnese domů státní vyznamenání, navíc napovídá fakt, že sám Miloš Zeman je jeho velkým fanouškem. „Mohu potvrdit, že Misha patří mezi prezidentovy nejoblíbenější interprety a jeho písně Pokémon GO Song a Donald Trump for President si pouští prakticky každý den,“ dodává Jiří Ovčáček.

Misha si pak je státním vyznamenáním prakticky jistý. Na otázku, jak moc se těší na návštěvu Pražského hradu, pak odpověděl zcela výstižně. „HiHaHuHaHi,“ sdělil novinářům. Zdá se tedy, že o nejmladším držiteli státního vyznamenání České republiky máme už nyní jasno!

Misha zase provokuje hejtry.

Tohle Misha přehnal! Slavný youtuber nechal brutálně zabít svého hejtra a všem vyhrožuje smrtí!

Misha opět provokuje

FOTO: Je z Mishy terorista?! Slavný youtuber se fotí s vojáky ISIS, volá Allahu akbar a slibuje světu válku!

reklama