Youtubeři

27. září 2016 16:30

redakce Prima Lajk

ŠOK! Mishův brácha Metadon míří do Prostřena! Zazpívá v něm i slavný youtuber?

Čeká nás ta nejujetější show v dějinách populárního pořadu!

Rodinka známé youtubera Mishy se toho opravdu nebojí. Jako by nestačilo, že devítiletá hvězda leze na nervy celému světu svými vtíravými songy a jeho máma se nám za pomoci metalu snaží zničit ušní bubínky, brzy na sebe zřejmě hlasitě zase upozorní jeho brácha Metadon. Známý youtuber, který z velké části stojí za Mishovou slávou, se totiž podle všeho nejspíš objeví ve slavném kuchařském pořadu Prostřeno!

Oznámil to alespoň Olda Florian aka Metadon na svém Facebooku. Jak už se ovšem dá u této provokatérské rodinky čekat, rozhodně se do něho nepřihlásil kvůli vaření. V pořadu chce totiž podle všeho rozpoutat tu nejšílenější a nejbrutálnější show a o pomoc prosí i svoje fanoušky, kteří by mu pomohli s kostýmy. Vypadá to navíc, že by se na Metadonově hostitelském večeru mohl objevit i sám Misha! Youtuber totiž přemýšlí nad večerní zábavou v podobě jeho koncertu.

Florian o přihlášení do pořadu Prostřeno! přemýšlel už dlouho. Před pár týdny totiž slíbil svým fanouškům, že pokud nasbírá na svém profilu na Facebooku 10 tisíc odběratelů, ihned se do slavné show přihlásí. Zdá se ale, že se mu tahle myšlenka zalíbila natolik, že ji uskuteční ještě o něco dříve. Pokud tedy jeho plán vyjde, nejspíš nás v pořadu čeká jeden z nejdivnějších týdnů vůbec. A že už jsme těch bizarností a podivuhodných lidiček v Prostřeno! zažili docela dost.

Metadon ohlašuje svou pravděpodobnou účast v pořadu., Foto: facebook.com


Přečtěte si také