Objeví se Metadon v Prostřenu?
Autor: facebook.com a youtube.com Objeví se Metadon v Prostřenu?

ŠOK! Mishův brácha Metadon míří do Prostřena! Zazpívá v něm i slavný youtuber?

Publikováno: 27.09.2016
Čeká nás ta nejujetější show v dějinách populárního pořadu!

reklama

Rodinka známé youtubera Mishy se toho opravdu nebojí. Jako by nestačilo, že devítiletá hvězda leze na nervy celému světu svými vtíravými songy a jeho máma se nám za pomoci metalu snaží zničit ušní bubínky, brzy na sebe zřejmě hlasitě zase upozorní jeho brácha Metadon. Známý youtuber, který z velké části stojí za Mishovou slávou, se totiž podle všeho nejspíš objeví ve slavném kuchařském pořadu Prostřeno!

Mishova máma se utrhla ze řetězu.

VIDEO: Tohle už je moc! Šílená Mishova máma v novém songu útočí na známého youtubera. “Je to s*áč!“

Oznámil to alespoň Olda Florian aka Metadon na svém Facebooku. Jak už se ovšem dá u této provokatérské rodinky čekat, rozhodně se do něho nepřihlásil kvůli vaření. V pořadu chce totiž podle všeho rozpoutat tu nejšílenější a nejbrutálnější show a o pomoc prosí i svoje fanoušky, kteří by mu pomohli s kostýmy. Vypadá to navíc, že by se na Metadonově hostitelském večeru mohl objevit i sám Misha! Youtuber totiž přemýšlí nad večerní zábavou v podobě jeho koncertu.

Florian o přihlášení do pořadu Prostřeno! přemýšlel už dlouho. Před pár týdny totiž slíbil svým fanouškům, že pokud nasbírá na svém profilu na Facebooku 10 tisíc odběratelů, ihned se do slavné show přihlásí. Zdá se ale, že se mu tahle myšlenka zalíbila natolik, že ji uskuteční ještě o něco dříve. Pokud tedy jeho plán vyjde, nejspíš nás v pořadu čeká jeden z nejdivnějších týdnů vůbec. A že už jsme těch bizarností a podivuhodných lidiček v Prostřeno! zažili docela dost.

Metadon ohlašuje svou pravděpodobnou účast v pořadu. Foto: Metadon ohlašuje svou pravděpodobnou účast v pořadu., Foto: facebook.com

 

Opravdu je z Mishy vegan?

VIDEO: Z Mishy je vegan! V novém songu vyhrožuje smrtí všem, co jedí maso. "Všichni jste..."


Misha se naváží do Fattyho.

VIDEO: Misha brutálně zesměšňuje Fattyho a Peeetuuu! "Mám 30 milionů zhlédnutí na jednom videu, máte to taky?"

reklama