Youtubeři

17. června 2019 14:43

redakce Prima Lajk

Streamer dostal ban poté, co natáčel na veřejných záchodcích. Co zde chtěl divákům ukázat?

Známý americký youtuber a streamer Dr Disrespect byl zabanován na Twitchi kvůli tomu, že se rozhodl natáčet na veřejných toaletách herního veletrhu E3.

Tomuhle se říká velká hloupost. Americký herní youtuber Dr Disrespect se rozhodl streamovat z toalet na herním veletrhu. Cíleně procházel všechny záchodky a natáčel ostatní lidi při močení, a to včetně sebe. Tahle sranda ho stála mnoho – kanál byl z Twitche po zveřejnění videa okamžitě stažen a streamer dostal ban. Twitch se k tomu oficiální nevyjádřil, nicméně je asi jasné, že natáčení někoho proti jeho vůli je proti pravidlům této platformy. Navíc ještě porušil kalifornský zákon o narušení soukromí.

Aby toho nebylo málo, přišel youtuber navíc ještě o akreditaci společnosti ESA, která herní veletrh pořádá. Co se týká zákazu streamovat na Twitchi, ten bude pravděpodobně platit jen omezeně, snad dva týdny. Potom bude mít účet zase obnovený. Dr Disrespect má v současné době na 3,5 milionu odběratelů. Nejvíc se proslavil streamy her Fortnite Battle Royale, PUBG nebo H1Z1.

Sdílejte článek

Přečtěte si také