návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

Streamer dostal ban poté, co natáčel na veřejných záchodcích. Co zde chtěl divákům ukázat?

Známý americký youtuber a streamer Dr Disrespect byl zabanován na Twitchi kvůli tomu, že se rozhodl natáčet na veřejných toaletách herního veletrhu E3.
Vydáno: 17.06.2019
Streamer na záchodcích
Autor: youtube.com/Best Bloopers Streamer na záchodcích
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tomuhle se říká velká hloupost. Americký herní youtuber Dr Disrespect se rozhodl streamovat z toalet na herním veletrhu. Cíleně procházel všechny záchodky a natáčel ostatní lidi při močení, a to včetně sebe. Tahle sranda ho stála mnoho – kanál byl z Twitche po zveřejnění videa okamžitě stažen a streamer dostal ban. Twitch se k tomu oficiální nevyjádřil, nicméně je asi jasné, že natáčení někoho proti jeho vůli je proti pravidlům této platformy. Navíc ještě porušil kalifornský zákon o narušení soukromí.

Aby toho nebylo málo, přišel youtuber navíc ještě o akreditaci společnosti ESA, která herní veletrh pořádá. Co se týká zákazu streamovat na Twitchi, ten bude pravděpodobně platit jen omezeně, snad dva týdny. Potom bude mít účet zase obnovený. Dr Disrespect má v současné době na 3,5 milionu odběratelů. Nejvíc se proslavil streamy her Fortnite Battle Royale, PUBG nebo H1Z1.

Článek je zařazen v: streamer , youtuber , YouTube , stream na záchodcích , toalety