Streamerka dostala od Twitche ban. Vyhrožovala, že zaměstnance platformy zastřelí a pak spáchá sebevraždu

Jedna streamerka s extrémně špatnou reakcí na ban.

Ban na Twitchi? Nic zase tak neobvyklého. Porušit pravidla na streamovací platformě není nic tak složitého, a ať už záměrně, nebo nezáměrně, na nějaký ten zákaz, klidně třeba jen 24hodinový, narazilo už plno streamerů a streamerek. Nejnovější se s tím teď setkala i Narcissa Wright, její reakce ale většinu lidí dost šokovala.

Ta obdržela svůj první ban už v roce 2018, tehdy to bylo za nahotu a sexuální obsah. Do té doby známá speerunnerka Zeldy se nicméně letos v březnu vrátila, místo poučení ale došlo jen o pár dní později na další ban. Otevřela totiž na streamu odkaz, který opět obsahoval nahotu. Další unban už navíc nebyl moc pravděpodobný, a to se na její reakci nejspíš dost podepsalo.

Narcissa totiž následně vyrazila na Twitter a začala spamovat zprávy typu, že je internet peklo a že ji Twitch nutí zemřít. Následně dokonce odeslala zprávu se slovy: „Chci se zabít a střílet lidi v Twitch centrále!“ To už většina lidí brala dost vážně, což nakonec donutilo streamerku se za svá slova omluvit a všechny ubezpečit, že je nemyslela vážně a že ani nevlastní zbraň.

Prý šlo jen o formu sebepoškožování. K překvapení všech o pár dní pozdějí navíc Twitch přece jen zmírnil trest pro streamerku a po měsíci jí účet opět zpřístupní. Tak uvidíme, jestli to tentokrát už k něčemu bude nebo zase skončíme tam, kde jsme teď.

Sdílejte článek
Štítky Twitter nahota sebevražda výhružky Twitch ban Twitch.tv streamerka Narcissa Wright

Přečtěte si také