fb_nejtrapnější youtubeři
fb_nejtrapnější youtubeři

TOP 5: Nejtrapnější youtubeři z Česka! Tihle lidé dělají špatné jméno celé komunitě! Je horší MikeJePan, nebo Misha?

Publikováno: 14.02.2018
Kteří čeští youtubeři dělají špatné jméno tomu zbytku?
MikeJePan
MikeJePan
Youtuber a postrach pražské městské policie, který provokuje celý internet svými skandálními videi... Přečíst celé

reklama

Zatímco v Americe bojuje youtuberská komunita s tím, že Logan Paul taseruje mrtvá zvířátka a natáčí si sebevrahy, v Česku se smutným pohledem sledujeme, jak MikeJePan mlátí důchodce, nebo TVTwixx nadává ostatním youtuberkám do ku*ev. Ideální bohužel není ani jedna situace, tito lidé totiž vrhají špatné světlo na své mladé kolegy z branže, představují špatný vzor mnoha dětem, které jejich kanály sledují, a ještě k tomu za to všechno dostávají zaplaceno.

Ne, náš článek s tím nejspíš nic neudělá. Svět se točí a bude točit dál, není ale od věci si na takové lidi ukázat a slušně říct, že zkrátka jejich tvorba není kvalitní, důležitá, ani ničím extra záslužná. A jediná možnost, jak to změnit, je dát jim to najevo. Pokud možno v co největším počtu lidí. A o kterých youtuberech je vlastně řeč?

5. Misha

Mishova hvězda už víceméně vyhasla, další tvorbu nemá, provokace již vyčerpal, a tak kanál pomalu upadá. To ale nic nemění na tom, že dokud točil, byly to většinou mizerné parodie s clickbaitovými názvy, které domácí youtuberské komunitě nijak zvlášť nepomohly.

4. Datel

V jádru asi hodný kluk, plný dobrých úmyslů. Jenže zatímco ještě před pár lety kluci jako on tropili hlouposti mimo vědomí široké veřejnosti, Datel svoje hlouposti natáčí a sdílí celé republice, což pak vede k tomu, že se mu povětšinou akorát smějeme. Youtuberství holt není pro každého, škoda, že to Datlovi ještě nedošlo.

3. Psychopat Bejr

Blázen, který nikdy neměl dostat do ruky kameru. Zavřít ho do ringu, kde se může mlátit, s kým chce a je mu tam dobře, by bylo nejspíš ideální řešení. Místo toho však sledujeme jeho kratochvíle s bezdomovci a hloupé výroky, bez kterých bychom se zaručeně obešli. Proč?

2. TVTwixx

Parta protivných nevychovaných adolescentů, kteří vydělávají na skandálech, clickbaitech, a na tom, že kolem sebe udržují věčně negativní reklamu. Protože proč se snažit být vzorem a dělat něco pořádného, když je mnohem jednodušší chovat se jako idiot a dostávat peníze v podstatě za nic. Díky nechceme.

1. MikeJePan

A ten nejhorší na konec. Provokace policistů, arogance, hulvátství, sprostá videa, videa zahrnující nelegální činnost, MikeJePan se s tím zkrátka příliš nepáře. To ale rozhodně neznamená, že bychom ho za to měli obdivovat. Naopak. Čím dřív mu někdo sebere kameru, tím líp – pro všechny.

reklama