Válka mezi Ninjou a Pokiname má krutou dohru. Končí kvůli ní manželka streamera jako jeho manažerka?

Streamer Ninja řeší náročnou kauzu.

Možná si ještě vzpomenete na nedávnou kauzu mezi streamerem Ninjou a streamerkou Pokimane. Ta se dočkala ošklivých urážek ze strany třetího, méně známého streamera, kterého se následně Ninja zastal. Což se Pokimane nelíbilo a jejím fanouškům už vůbec ne. Mezi oběma giganty Twitche tak vznikl obří spor, který vedl až k výhrůžkám soudy.

Hrozbu právníků přitom jako první vytáhla manželka a zároveň manažerka Ninji Jessica Blevins. Ta si tvrdě stojí za tím, že je její manžel ve všem nevinně a nadávky směřující na jeho osobu a osočování ze strany Pokimane si nechce nechat líbit. Každopádně po nějaké doba ticha přišla nyní zajímavá informace. A to opět od samotné Blevins.

Ta totiž v jednom nedávném rozhovoru naznačila, že možná skončí jako manažerka Ninjy a rozjede vlastní kariéru streamerky. Náhradu by za sebe přitom vybrala sama. Přesný termín výměny pak sice neprozradila, údajně je už ale docela rozhodnutá. Jestli za to může spor s Pokimane, který pro Blevins byl až příliš osobní, nebo má jiné důvody, to se zatím neví. Každopádně jak vlastně k válce mezi Ninjou a Pokimane došlo, si můžete připomenout níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také