Válka mezi youtubery kvůli kauze batoh vrcholí! Problémy Freescoota a spol. ale zdaleka nekončí…

Skandál okolo testování batohu, který nechal Freescoot přejet na kolejích, stále hýbe youtuberskou scénou. Co nového se v kauze událo?

Od doby, kdy mladý youtuber Freescoot ve spolupráci s TVTwixx provedl nechvalně proslulý čin, jsou pod velkou palbou kritiky nejen médií, ale také ne příliš známého youtubera Jakuba Holého. Ten na adresu jejich nebezpečného testování batohu nešetřil kritikou a ostře se do nich pustil na svém kanálu. To si však už hoši zřejmě nenechali líbit a multikanálová síť TUBBR, do které oba patří, proti němu prudce zakročila.

Firma se tak právně ohradila proti videu Jakuba Holého, na němž promítá právě scénu s batohem, a současně ji kritizuje na základě autorských práv, která patří právě společnosti TUBBR. Holý neměl zkrátka povolení jejich video použít. Jeho kritické video proto bylo nemilosrdně zablokováno a síť ho navíc nařkla ze štvavé kampaně, díky které se snaží zviditelnit. Freescoot a TVTwixx se tak nepřímo zbavili svého největšího odpůrce a tuto bitvu prozatím vyhráli.

Ani TUBBR ovšem nestojí úplně na jejich straně. Od jejich činu se distanuje a neměl o něm vůbec ponětí. Aktéry pak společnost za jejich nepovedený kousek pokárala a pohrozila, že další podobná aféra by mohla mít na jejich spolupráci vážné následky. Freescoot si tak musí dávat se svými nápady příště sakra pozor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také