Youtubeři

15. května 2018 14:46

redakce Prima Lajk

VIDEO 18+: Nejnechutnější youtuberka světa! Žena jí před kamerou ohrožené druhy zvířat. Vážně tohle ještě patří na internet?

Youtuberka chce prý lidem ukazovat, jak přežít v divočině. Nyní ovšem za své odporné jednání nejspíš velmi krutě zaplatí.

Také často zoufáte nad tím, jak se lidé chovají ke zvířatům a jak hluboko ještě dokáže lidstvo klesnout? Tak to se vám z následující ženy možná zvedne žaludek. Youtuberka Ah Lin Tuch z Kambodže totiž na svém youtuberském kanálu Natural Life TV stahuje z kůže exotická zvířata a poté je dokonce před kamerou uvaří a sní!

Chce tak prý lidem ukazovat, jak přežít v divočině a ve svých videích už takto snědla např. žraloka, kobru, kočkovité šelmy apod. Tato videa jsou pro mnoho lidí opravdu extrémně nechutná a nemohou pochopit jejich smysl. Před nedávnem navíc došli k šokujícímu zjištění. Žena totiž ve svých videích snědla už několik chráněných druhů, a dokonce jeden ohrožený! Jedná se o kočku rybářskou, které hrozí vyhynutí!

Youtuberka se tak nyní ocitá pod zaslušenou bouří kritiky a hrozí jí velké problémy. Tamní úřady už konají proti ženě právní kroky a hrozí jí samozřejmě i smazání jejího YouTube kanálu. Z toho sice už videa, na nichž jí chráněné či ohrožené druhy, smazala, videa s dalšími zvířaty tu ovšem jsou k vidění stále.

Ah Lin Tuch se pak brání tím, že zvířata kupovala na jednom z místních trhů a neměla vůbec tušení, co jí a jestli jsou zvířata chráněná. Poslední kapkou je pak vyjádření jejího manžela, jenž říká, že se chtějí ze svého kanálu zkrátka uživit. O to víc je však celý případ smutnější a nechutnější. Není divu, že se proti páru nyní bouří celý internet. Opravdu musí někteří lidé dělat kvůli klikům a penězům i ty největší nechutnosti? Následující video by pak měli vidět jen hodně silné a odolné povahy.


Přečtěte si také