Youtubeři

29. června 2019 14:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: 24letá youtuberka se konečně provdala za svou 61letou přítelkyni. Je tahle svatba dojemná, nebo nechutná?

Youtuberka se konečně dočkala svatebního dne s milovanou přítelkyní, už od začátku vztahu jí ale fanoušci kritizují za obrovský věkový rozdíl, který mezi ženami je.

Pro pořádek je potřeba říct, že rozhodně nemáme nic proti lesbičkám a už vůbec ne proti tomu, aby se vzaly. Jenže 24letá Julia Zelg, krásná mladá žena, která se živí jako youtuberka, má vztah s o 37 let starší ženou… 61letou Eileen, která už je tak trochu vysloužilá, má povislou kůži na těle, rozhodně by jí neuškodilo pár kilo shodit. Stáří zkrátka odvedlo svoji práci, čímž ji nechceme nijak urazit. Nicméně prezentovat takový vztah veřejně už chce hodně odvahy – ne kvůli orientaci, ale kvůli věkovému rozdílu a buďme upřímní, i kvůli vzhledu.

Jak už to na internetu chodí, přestože lidi mladou youtuberku podporovali téměř ve všem, i v boji za rovná práva mezi heterosexuály a lesbičkami, tohle nějak překousnout neumí. I když už v minulosti natočil lesbický pár několik videí, kde se snaží bojovat s útočnými komentáři. Lidi píšou, že jim to přijde nechutné, špatné a dokonce i nezdravé. Proti tomu se ale Julia brání a její přítelkyně Eileen už dřív řekla, že se svou krásnou přítelkyní není kvůli tomu, jak vypadá, ale protože má zlaté srdce. I přesto zlé jazyky pokračují, o to víc jim přidalo, že se dvojice seznámila přes Tinder.

I přes všechny pomluvy a překážky se nakonec však lesbická dvojice opravdu vzala. Na svatbě obě ženy plakaly dojetím a jsou šťastné, že mají konečně status ženy a ženy.


Přečtěte si také