reklama

reklama

Ati a Jaromír Jágr

VIDEO: Ati si drsně zacvičil s Jaromírem Jágrem a natočili spolu tohle šílené video! Bude snad z hokejové legendy youtuber?

Publikováno: 16.06.2017
Bude snad tuzemský youtuberský rybníček bohatší o jedno opravdu slavné jméno?
Youtuber Ati
Ati
Martin Malý alias Ati z kanálu AtiShows je známým youtuberem, jenž se narodil 9. 9. 1992. Svou... Přečíst celé

reklama

Tak tohle video bude Atimu závidět asi nejeden youtuber. Internetová hvězdička totiž dostala příležitost, o níž snila celý život. Natočil svůj další kousek se samotnou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem! Ati totiž vyhrál soutěž, díky níž se mohl s naším nejslavnějším hokejistou sám setkat. A youtuber toho samozřejmě hned využil a natočil s ikonou hodně povedený rozhovor.

Jágr se tak při jejich pokecu rozpovídá o záležitostech, které by měly motivovat spousty lidí. Ati si pak neodpustí ani otázku, zda díky svým spolupracím s internetovými hvězdami a prací na sociálních sítích sám nepřemýšlel o kariéře youtubera. Jágr ale se smíchem odpoví, že na něco takového opravdu nemyslí a soustředí se i nadále na svou hokejovou dráhu. Škoda. S Atim pak Jaromír Jágr strávil více času, a dokonce mu dal pořádně do těla v podobě svých běžných cviků. Ostatně, podívejte se na povedené video sami.

VIDEO: Ati a Jaromír Jágr