Vážně je tohle cesta k popularitě?
Autor: youtube.com Vážně je tohle cesta k popularitě?

VIDEO: Bláznivý youtuber Datel přišel s další trapnou ledovou výzvou! Kvůli fanouškům trpěl strašnou bolestí

Publikováno: 11.08.2016
Jednou to Datlovi a jeho bráchovi nestačilo, a tak riskuje své zdraví v další šílené výzvě.
Youtuber Datel.
Datel
Marek Valášek alias Datel je známý a kontroverzní youtuber proslulý především svými šílenými... Přečíst celé

reklama

Je to pár týdnů, co youtubeři Datel a Matěj všechny šokovali svým děsivým nápadem vykoupat se ve skoro 20 kilogramech ledu. Zároveň ale slíbili, že pokud nasbírají přes 30 tisíc “lajků“, tak přijdou s ještě větší dávkou ledu, v němž si rovnou zaplavou. A jelikož se tak opravdu stalo, musela dvojice tuto sázku dodržet.

Tentokrát si nasypali do vany přes 50 kilogramu ledu, a i když si v něm přímo nezaplavali, museli v něm vydržet minimálně minutu. A opět tohoto šíleného nápadu dost litovali. Oba sice úkol splnili, jenže zatímco Matěj si málem způsobil omrzliny na svých intimních partiích, Datel rovnou mluvil o největší bolesti ve svém životě. Mají něco takového ale kvůli počtu zhlédnutí vůbec zapotřebí? S jakým bláznivým kouskem přijdou hoši příště?

Na video se můžete kouknout zde.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Datel a led

reklama