Misha a jeho vlaková série.
Autor: youtube.com Misha a jeho vlaková série.

VIDEO: Blíží se Mishův konec? Jeho nový seriál je totální propadák. Dělá si v něm trapnou srandu ze Slováků!

Publikováno: 19.10.2017
Je Mishovo největší období slávy už dávno za námi?
Youtuber Misha
Misha
Misha je malý youtuber a provokatér, který dobyl celý svět svým Pokémon GO Songem a stále provokuje... Přečíst celé

reklama

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Když Misha před pár týdny přišel s novým youtuberským seriálem Vlakové výlety s Mishou, nejspíš doufal v další hit, v němž navíc svým hejtrům předvede o něco normálnější tvorbu. Jenže výsledek je totálně katastrofální.

Z jeho vlakové série se vyklubala naprostá nuda, v níž jen Misha prostě jezdí vlakem na výlety a vůbec nic se v nich neděje. Zatímco jeho šílené songy jsou aspoň tak špatné, až je musí vidět skoro každý, zde není kontroverzního či zajímavého vůbec nic.

Misha opět vyhrožuje dalšími videi

VIDEO: Nenáviděný youtuber Misha připravuje nový seriál! Chystá se v něm skočit pod vlak?

A to se samozřejmě odráží také na sledovanosti. Zatímco jeho písničky mají na YouTube miliony zhlédnutí, jeho úvodní dva díly vlakových dobrodružstvích zde vidělo dohromady jen necelých 15 tisíc diváků! A to je opravdu slabota.

Nyní přišel Misha s třetím dílem, v němž vyrazil na výlet do Košic a samozřejmě si tak musí dělat místy rádoby legraci ze Slováků a naší sousední země obecně. A nutno říct, že svou slovenštinou možná pár hejtrů dokáže urazit. Jenže ani tím si ovšem potřebná zhlédnutí nenažene a nezakryje fakt, že jeho nová série bez klasických bizarností prostě nikoho nezajímá. Nebo se podle vás blíží konec Mishovy “slávy“?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Misha - vlak do Košic

 

 

misha_stehovani1

FOTO: Česko slaví! Nenáviděný youtuber Misha se stěhuje do zahraničí! Jaká země má tu smůlu?

Čím Misha zase provokuje?

VIDEO: Misha končí?! Slavný youtuber sdílel tento šokující vzkaz, který potěšil všechny hejtry!

reklama