návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Čech nejedl 140 dní nic jiného než maso. Co udělala drsná dieta s jeho tělem?

Petr Mára je odborníkem na chytré technologie a pracuje pro Apple. Ve volném čase natáčí videa na YouTube. Nově vyzkoušel speciální dietu, kdy 140 dní jedl pouze maso. Žádná zelenina, ovoce ani cukr.
Vydáno: 01.11.2018
Petr Mára
Autor: youtube.com/petrmara Petr Mára
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Maso je nejlepší potravina na této planetě z hlediska toho, kolik dostanete v jednom kile masa aminokyselin, esenciálních kyselin, tuků, vitaminů, říká Petr Mára ve videu. „To, jak se cítím v posledních týdnech, je nejlepší, jak jsem se cítil za poslední roky.“

Mára jedl třikrát až čtyřikrát denně 300 až 400 gramů masa. Vlákninu, zeleninu, ovoce, cukry nebo přílohy jako těstoviny, hranolky… – nic z toho nejedl. Pouze maso s trochou soli a to je vše.

Výsledek? Zhubnul, což ale nebylo původním účelem. Zmizel například tuk na břiše. Zlepšila se mu celkově fyzička. Dále si Mára pochvaloval mentální fungování, kdy má čistou hlavu. Krevní testy, testy na imunitu, vitaminy a mikrobiom má všechny výborné.

„Nechci nikoho přesvědčovat, mně to ale vyhovuje. Přešel jsem na carnivore dietu z ketogenní diety, takže si tělo zvyklo za pár dní. Lidem, kteří jedou na cukru, může být prvních pár týdnů špatně,“ dodal Mára. Rozhodně prý netvrdí, že je dieta vhodná úplně pro všechny. Sám by ale neměnil.

 

Článek je zařazen v: youtuber , carnivore , masová dieta , maso , dieta