Česká Hra na oliheň.
Autor: Instagram.com/FIZIstyle Česká Hra na oliheň.

VIDEO: Čeští youtubeři uspořádali vlastní Hru na oliheň! Vyhrál 100 tisíc Adam Kajumi či Maru Rosecká?

MilanR. Publikováno: 20.12.2021
I tuzemské internetové hvězdičky si chtěly zahrát hry z populárního seriálu. Jak dopadla česká verze?
Profil youtubera FIZIstyle
FIZIstyle
FIZIstyle, vlastním jménem, Filip Zima, je mladý youtuber, jenž natáčí zejména zábavná videa v čele... Přečíst celé

reklama

Jestli jste v posledních měsících nežili v jeskyni, asi jste slyšeli o seriálovém megahitu Hra na oliheň aka Squid game, která uchvátil téměř všechny. Korejský seriál o plnění dětských her, v nichž vás ovšem v případě prohry čeká smrt, se stal obrovským fenoménem, na nějž reagovali i různé internetové hvězdy v čele s youtubery. Světoznámý youtuber MrBeast udělal ze své verze Hry na oliheň před pár týdny jednu z největších internetových událostí roku, která má na YouTube už přes 170 milionů zhlédnutí a z níž si vítěz odnesl miliony dolarů. A nyní jsme se dočkali i české verze.

Tu má na kontě humorná partička FIZIstyle specializující se spíše na lacinější videa pro dětské publikum. Tentokrát ale byly jejich ambice přeci jen trochu větší. Do své Hry na oliheň pozvali stovku soutěžící a bylo mezi nimi i několik známých influencerů v čele s kontroverzním Adamem Kajumim či tiktokerkou Marou Roseckou, aneb dvojkou z první řady LIKE HOUSE.

Ten, kdo pak zdolá zdárně všechny úkoly, pak vyhrál 100 tisíc korun. Ano, česká varianta ikonických her byla sice poněkud lacinější než v podání MrBeasta, i přesto se ovšem v naších končinách ihned stala virálním hitem, který má za tři dny už půl milionu zhlédnutí. A rozhodně na tomto počtu nekončí. Vítězkou české Hry na oliheň se pak stala tiktokerka Anna Hamannová.

Youtuberská verze Hry na oliheň překonala seriál 1

VIDEO: Youtuberskou verzi Hry na oliheň za první týden vidělo víc lidí, než samotný seriál! Co na to řekl její tvůrce?

Tryzon

VIDEO: Tohle je vítěz skutečné Hry na oliheň! S kým si rozdělí obří výhru?

reklama