Youtubeři

25. června 2018 13:41

redakce Prima Lajk

VIDEO: Další trapas MikeJePan! Youtuber přišel se sprostým letním songem. Jen ho musel vydat na cizím kanále

Kontroverzní youtuber chtěl vytvořit další letní hit. Místo toho se mu všichni smějí.

Tak se mu to přece jen “povedlo“. Internetovému provokatérovi MikeJePan sice YouTube před měsícem smazal jeho kanál, on ovšem ihned všem sliboval, že se mu ho brzy podaří vrátit zpátky a opět nám bude servírovat svá “super“ videa. A po měsíci ticha opravdu konečně přichází se svým novým kouskem, respektive svým dalším letním songem. Má to ovšem jeden háček. MikeJeBan... pardon, vlastně MikeJePan, ho totiž musel zveřejnit na jiném kanále. A to u svých kamarádů z partičky TVTwixx.

A to je dalším důkazem, že Mike svůj kanál nejspíš zpátky opravdu nedostane a svá videa bude prozatím na YouTube potupně vydávat u svých podobně kontroverzních kamarádíčků. Což je fakt, za který se lidé youtuberovi pod videem už nyní hlasitě smějí a dávají mu to pořádně sežrat. A také za samotný song sklízí od hejtrů další porci výsměchu.

Jeho rádoby letní hymna Mám nabito, v níž tentokrát “zpívá“ se slovenským provokatérem KingDubaj, je totiž opět neposlouchatelným songem, v němž se o zpěvu nedá už vůbec mluvit, a v němž snad Mike už po několikáté opakuje tu samou melodii. O laciných nadávkách, sebechválení a útocích na Datla a Carrie Kirsten ani nemluvě. Zdá se tedy, že novým songem si Mike vyslouží spíše výsměch než chválu.


Přečtěte si také