Youtubeři

23. března 2021 15:54

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Danny z TVTwixx drsně útočí na Týnuš Třešničkovou a její rozchod! Vážně je to zlatokopka?

Danny z TVTwixx dost nevybíravým způsobem zareagoval na okolnosti rozchodu Týnuš Třešničkové a jejího teď už expartnera.

Není to tak dávno, co Týnuš Třešničková sdílela šťastné fotky společně s 43letým podnikatelem Ladislavem Biseniusem. Pocházely převážně z dovolených, na které společně s partnerem jezdili. Lidé jim tehdy psali, že jsou krásný pár a že se k sobě hodí. Když se však rozešli, tak napsal její expřítel do veřejného příspěvku na Instagramu krutou „pravdu“ o jejich vztahu. Samozřejmě se jednalo o jeho úhel pohledu, ovšem Týnuš tam vylíčil jako sebestřednou zlou osobu, které jde jenom o vzhled, popularitu a peníze. Mimo jiné tvrdil, že se snažil Týnuš změnit k lepšímu, ale nepovedlo se mu to. Nadto prohlásil, že mu při první příležitosti byla nevěrná. Reakce Týnuš pak na sebe nenechala dlouho čekat – prohlásila, že ji bývalý partner vydíral a neunesl jejich rozchod.

Tématu se chytil i známý youtuber Danny z TVTwixx, který je se svou partičkou známý hlavně pro kontroverzní obsah. Týnuš nicméně zkritizoval s tím, že o ní konečně někdo napsal pravdu. Danny se odkazuje na to, co napsal o svojí expřítelkyni Bisenius s tím, že Třešničková byla odjakživa povrchní a zaměřovala se hlavně na svou veřejnou prezentaci. Prohlásil, že si vždy zakládala na svém vzhledu a teď, když musí žít s jizvami, věřil by tomu, že ji štve skutečnost, že nikdy už nebude tak „dokonalá“ jako předtím – s poznámkou, že normální člověk by se dokázal s takovou ránou osudu vyrovnat, jenže Třešničková nedokáže tak rapidní zásah do svého vzhledu unést. K tomu pak dodává, že se není čemu divit, že je její ex naštvaný, když jí celou dobu vymýšlel program a všechno za ni platil.

Danny se však přiklání hlavně na stranu podnikatele, i když nemůže přesně vědět, co se stalo, takže jsou jeho slova jen pouhým názorem. Vypadá to však, že mu mnozí jeho diváci dávají za pravdu. Jak to ve skutečnosti bylo, to už se ale zřejmě nedozvíme.


Přečtěte si také