návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Danny z TVTwixx jedl a pil celý den pouze kofein! Co to udělalo s jeho tělem?

Danny vyzkoušel v rámci experimentu přijímat celý jeden den pouze kofein a sledoval, jaké účinky to na něj bude mít.
Vydáno: 22.04.2020, sis
TVTwixx
Autor: youtube/TVTwixx TVTwixx

Už jednou natáčeli TVTwixx experiment #NA1DEN, kdy Danny po celý jeden den jedl pouze jídlo z automatu. V nejnovějším díle svým fanouškům oznámil, že vyzkouší jíst na jeden den pouze věci obsahující kofein – jednalo se třeba o bonbony a kofeinové tyčinky, z pití pak o energetické nápoje, kávu či nakopávače pro kulturisty. Danny nedodržel výzvu tak úplně, protože mezi tím ještě jedl normální jídlo – obědy, večeře. Na druhou stranu by mu po takovém množství kofeinu bez jídla bylo dost špatně.

Danny přiznal, že napřed se po kofeinu cítil hodně povzbuzený, potom ale přišel velký útlum. Varoval, že tohle jsou běžné účinky kofeinu, pokud překročíte doporučenou dávku. Když si kofeinu dáte hodně a vyždímáte z těla poslední množství energie, dostaví se únava v ještě větší míře. To přesně se stalo Dannymu. Nakonec to ale vyřešil nakopávačem pro sportovce. Následně šel přebytečnou energii vybít do posilovny, kde podal velké výkony. Na konci dne i přesto ještě cítil hodně energie.

 

Článek je zařazen v: Danny , TVTwixx , youtubeři , kofein , 1 den pouze kofein

reklama