návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Danny z TVTwixx natočil Prahu zasaženou koronavirem! Nemocný youtuber tvrdí, že ho nechtěl nikdo otestovat

Danny z TVTwixx se vydal do opuštěných pražských ulic natočit, jaká je momentálně situace.
Vydáno: 17.03.2020
TVTwixx
Autor: YouTube.com/TVTwixx TVTwixx

Hned na začátku videa je vidět, že je Václavské náměstí úplně prázdné. Ještě minulý týden se tady vyskytovalo tisíce turistů a lidí chodících do práce. Teď není venku ani noha. A tak celé Staroměstské i Václavské náměstí zejí jenom prázdnotou. Venku nejsou skoro žádní lidé, a když už se někdo objeví, nemá roušku – jak Danny poznamenal, asi se toho nebojí. Podobnou situaci zaznamenali i v pražském metru. Žádné velké davy lidí se ven nederou.

Sám Danny přiznal, že už trpí lehkým kašlem a že měl teplotu. Ovšem když volal na hygienickou stanici, vůbec je to prý nezajímalo. Jediné, co se dá v takových případech doporučit, je asi zůstat preventivně doma. Podobnou situaci zažil jeho známý v Brně, kde mu řekli, že ho otestují jenom v případě, že má potvrzení z krajské hygienické stanice. Čekárny jsou už teď přeplněné lidmi, kteří panikaří a chtějí vědět, jestli už koronavirus mají. 

 

Článek je zařazen v: youtubeři , TVTwixx , Danny , koronavirus

reklama