VIDEO: Datel natočil vlog z důležité operace. Byl slavný youtuber v ohrožení života?

Už před koncem roku youtuber přiznal, že musí na důležitou operaci. Jak to dopadlo?

Už před koncem roku youtuber přiznal, že musí na důležitou operaci. Jak to dopadlo?

Dneska mě čeká důležitý den, mám před sebou operaci, o které jsem mluvil, říká Marek Valášek alias Datel na začátku videa. O svojí operaci už dřív fanouškům říkal. Až teď ale sdílel video z nemocnice, kde natočil všechny detaily o tom, jak operace probíhala. O nic vážného se sice nejednalo, každá operace s sebou ale nese rizika.

Markovi objevil doktor v oblasti břicha podezřelý nález a hned ho ujistil, že se bude nález zvětšovat a že bude nutná operace. Datel operaci odkládal, jak to jen šlo, jenže ho břicho začalo loni bolet a omezovat ho v jeho oblíbených bojových sportech, takže operaci naplánoval na začátek ledna.

Zákrok trval nakonec jen zhruba půl hodiny. Už jen asi za dvě hodiny potom se Datel probudil. „Proběhlo všechno absolutně v pořádku. Nějaké pooperační bolesti tam jsou, ale to léky stejně tlumí. Jsem fakt spokojenej, čekal jsem to o dost horší. Dá se to přežít,“ řekl youtuber v nemocnici. Musel tam pak být ještě další 2 dny, protože ho ještě museli hlídat. Všechno ale proběhlo v pořádku a Datel teď může zase natáčet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také