návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Datlova blondýna připravila na youtubera nejhloupější prank! Uhodnete, co na něj vymyslela?

Od té doby, co představil youtuber Datel svým fanouškům novou holku Anet, dělá na něj jeden prank za druhým.
Vydáno: 10.07.2020, sis

Jakmile si youtuber Datel (alias Marek Valášek) našel novou holku, tak ji hned po čtyřměsíčním vztahu začal ukazovat na videích. Jde o dlouhovlasou blondýnu Anetu Kurkovou, která se kamery rozhodně nebojí. Lidé ale hejtují její umělý vzhled, nadávají, že má pusu jako kačer a myslí si, že jim to s Datlem dlouho nevydrží. Dokonce ji hojně přirovnávají k české pornoherečce a youtuberce Daisy Lee.

Od té doby, co natočil Datel se svou holkou první video, na sebe začali dělat pranky. Napřed udělala Aneta prank na Datla s tím, že je těhotná, pak ji to Datel vrátil prankem, že ji podvádí. Poslední prank, který blonďatá Aneta vymyslela, že už ale o dost slabší – rozhodla se nabarvit Datlovi vlasy na růžovo. Nejde ani tak o ten nápad, jako spíš způsob, kterým je video podáno. Jeho přítelkyně mu totiž přidala do proteinu prášek na spaní, aby mu vlasy mohla nabarvit.

Přestože je zřejmé, že to bylo domluvené tak jako všechny ostatní Datlovy pranky – a tedy můžeme pochválit jejich herecké výkony –, nabádat své mladé diváky k tomu, že je v pořádku někomu dát prášek na spaní do jídla, nebo pití? To úplně v pohodě není. Nakonec mu však Aneta jen nastříkala na hlavu jen barvu na vlasy ve spreji, která se dá snadno vymýt…

Datel na konci videa slibuje, že příště zkusí v pranku přítelkyni oholit vlasy, nebo obočí. Uff. Doufáme, že se neinspiroval Ondrou Vlčkem.

 

 

Článek je zařazen v: Datel , youtuber , Anet , Blondýna

reklama