VIDEO: Datlova bývalka konečně promluvila o svojí orientaci. Vážně je na holky?!

Nedávno se slavný youtuberský pár Datel a Duckie oficiálně rozešli. Oba už to oznámili na svých účtech. Teď ale Kačka natočila poměrně kontroverzní video.

Slavný český youtuber Datel se oficiálně rozešel se svojí holkou, když vydal nové video týkající se rozchodu. Kačka pod přezdívkou Duckie natočila video se stejným zaměřením. Oba dva svoje diváky poprosili, aby to už nikdo neřešil, že je rozchod uzavřená kapitola a že jsou kamarádi. Už dřív bylo jasné, že je Kačka vegankou a preferuje rostlinnou stravu stejně jako ekologické chování k naší planetě.

Ne, že by na tom bylo cokoliv špatného, jenomže Datel (alias Marek) se s jejím životním stylem neztotožňoval a jedl maso. Těžko říct, jestli právě tohle bylo hlavním důvodem jejich rozchodu. Kačka pak na svém kanále prozradila, že je Marek ještě takový nevyspělý kluk a naznačila, že rád chodí na párty, zatímco ona má hodnoty trochu jinde. To je všechno v pořádku a zdálo se, že na jejich rozchod všichni brzo zapomenou.

Teď ale Duckie natočila celkem clickbait, když nové video nazvala „budu se stěhovat, jsem na holky?“. Samozřejmě každý čekal na to, že bude skutečným důvodem možná to, že je Kačka ve skutečnosti lesbička. Ta se ale otázce ve videu vysmála a řekla, že to tak rozhodně není. No, podle všeho to vypadá, že si potřebovala na rozchodu s youtuberem nahrabat nějaká zhlédnutí navíc. Tak nevíme, ale tohle už je docela hloupé.

Sdílejte článek

Přečtěte si také