Týnuš Třešničková - detaily o popáleninách 1
Autor: YouTube.com/Adem S. Týnuš Třešničková - detaily o popáleninách 1

VIDEO: Děsivé detaily o popálené Týnuš Třešničkové! Jak dopadl její obličej a do kdy bude v nemocnici?

Publikováno: 30.09.2018
Známá youtuberka Týnuš Třešničková prožívá nejhorší okamžiky v životě. Jak vážný je její stav po popálení v Turecku?
Týnuš Třešničková
Týnuš Třešničková
Jedna z nejpopulárnějších českých youtuberek věnující se hlavně módě, líčení a životnímu stylu.... Přečíst celé

reklama

Fanoušci, tedy hlavně fanynky, youtuberky Týnuš Třešničkové se stále nemohou vzpamatovat z děsivé události, jež se jejich idolu stal 27. října v Turecku. Youtuberka se společně se svým přítelem Viktorem Hájíčkem stala obětí nešťastné nehody při nepovedené ohnivé show v luxusní restauraci slavného kuchaře Nusreta Gökceho alias Salta Baeho a ihned byla převezena do nemocnice v Istanbulu. Delší dobu se pouze vědělo, že utrpěla těžké popáleniny, podrobnosti o rozsahu zranění a celé události ovšem nebyly známy. Až nyní prozradil nové informace Robert Řehák z tiskového odboru českého ministerstva zahraničních věcí.

 

„Můžeme potvrdit, že ve čtvrtek 27. září došlo ve večerních hodinách ke zranění dvou českých občanů při ohňové show ve známé restauraci v Istanbulu. Během programu explodovala část hořlavé směsi, která potřísnila české občany a ti začali hořet,“ řekl Řehák serveru Blesk Zprávy. „S pomocí zaměstnanců a přihlížejících se nakonec podařilo uhasit se navzájem. Žel v mezičase u nich došlo k popáleninám prostoru obličeje, rukou a hrudníku,“ dodává. Podle Řeháka má Hájíček popáleniny úrovně druhého stupně na 15 % těla, většinou na obličeji a na rukách.

 

 

Stav youtuberky je ovšem daleko vážnější. „U ženy došlo k popálení 35 % těla, vážně u ní byl zasažen obličej, krk, horní část těla a ruce. Jedná se o popáleniny druhého stupně s hlubokým zásahem do struktury kůže,“ sdělil Blesk Zprávám Řehák. Ve špičkové nemocnici v Istanbulu, kde je údajně v nejlepších rukách, pak zůstane nejméně do zítřka, 1. října. Dá se ovšem očekávat, že to bude vzhledem k rozsahu popálenin o něco déle. Přejeme Týnuš hodně sil a doufáme, že brzy se dozvíme konečně první dobré zprávy.

Sexy Týnuš Třešničková ukázala melouny 3

DĚSIVÉ VIDEO: Youtuberku Týnuš Třešničkovou brutálně popálili na dovolené v Turecku! Musela okamžitě na operaci

Sexy Týnuš Třešničková ukázala melouny 9

GALERIE: Děsivé následky přítele Týnuš Třešničkové! Podívejte se, jak dopadl po brutální nehodě v Turecku

reklama