návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Emařka se proměnila v Barbie! Jak anorektické youtuberce sluší růžová? Tahle proměna je opravdu bizár...

Populární youtuberka, která se proslavila svým emo vzhledem a videi, kde ho vyměňuje za nějaký jiný, natočila příspěvek, kde se mění z depresivní teenagerky v Barbínu.
Vydáno: 06.12.2016
Prospěla jí změna?
Autor: Youtube Prospěla jí změna?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Eugenia je mnohdy kritizována za svůj podvyživený vzhled, ale je opravdu úspěšnou youtuberkou, jejíž videa mají stovky tisíc zhlédnutí. Ráda se proměňuje, jednou dokonce proměňovala svou mámu. Tentokrát se rozhodla, že se přetvoří v Barbie. Ačkoli má k typickým barbínam v růžovém oblečení a odbarvenými vlasy opravdu daleko, alespoň se pokusila.

Na to, jak Eugenia vypadá v různých videích a na různých fotkách, které vzbudily kritiku za její anorektický vzhled, se můžete podívat v galerii:

 

Možná se z ní enstala typická Barbie z Instagramu, ale rozhodně se jí podařilo vzbudit zájem. Jak se jí proměna povedla, se podívejte ve videu:

emobarbie