návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Fatty se drsně pustil do hejtovaného Adama Kajumiho! Nemůže uvěřit, že je youtuber až tak naivní

FattyPillow na streamu drsně zkritizoval Adama Kajumiho, který před časem poskytl neuvěřitelně bezobsažný rozhovor pro XTV. Vadila mu jeho naivita a příliš velké ego.
Vydáno: 20.03.2019
Fatty o Fattyho cestě. 1
Autor: Youtube.com/FattyPillowTV Fatty o Fattyho cestě. 1

Fatty drsně zaútočil na streamu na Kajumiho. Nemusel se ale ani moc snažit a opravdu se jeho reakci nelze divit. Rozhovor Adama Kajumiho v internetové televizi XTV byl totiž vážně příšerný. Moderátor Xaver se ho tam vyptával na jeho životní postoje a názory, padly také otázky směřující na politiku. Kajumi řekl, že věří tomu,  jakou obrovskou mediální moc má v rukách a že se ji snaží pozitivně využívat. Ukázalo se ale, že nesleduje politiku, nechodí k volbám a nemá dokonce ani přehled o tom, co točí ostatní youtubeři. V rozhovoru zaznělo perliček víc.

Nemůžeme se tak asi Fattymu divit, že Kajumiho zkritizoval a vysmál se mu za to, jak je naivní. Třeba když Adam prohlásil, že se na jeho TikTok účtu (dříve musical.ly) utváří nová generace lidí. Kritizoval už to, že se považuje za influencera, člověka, který má obrovskou moc. A to přestože začal působit na internetu poměrně nedávno a ještě tím, že začal otevírat pusu do hudby, což je hlavní věc, kterou museři dělají. „Fakt mám dost z lidí, kteří mají deset tisíc lidí na Instagramu a už si říkají influenceři. Znamená to ovlivňovat lidi. Čím takovýhle člověk ty lidi ovlivňuje?!,“ rozčiloval se. Na celou kritiku se můžete podívat tady:  

 

Článek je zařazen v: Fattty , Adam Kajumi , Kajumi , Fatty Pillow

reklama