Fatty na hrad?
Autor: youtube.com Fatty na hrad?

VIDEO: Fattyho nejšílenější video?! Youtuber míří do politiky, na stáncích chce rozdávat ku*vy! Budete ho volit?

Publikováno: 06.11.2017
Je Fatty politický génius? A co říká na Tomia?
Youtuber a streamer FattyPillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

My se politice snažíme tak nějak vyhýbat, když už se do ní ale pouští i youtubeři, bude to za chvíli docela těžký. Po zoufalém pokusu MikeJePan se do rozbouřených vod české politiky chce vydat nově i youtuber a streamer FattyPillow. Jaký má plán?

Ve zjevně satirickém videu nejprve začal vtipem, že ho pokousal Babiš. Poté spolu se streamem ale vymyslel plán, co by mohl nabízet na svých stáncích. Jeho geniálním řešením jsou prostitutky a prostituti, do kterých by lidé „strkali své volební hlasy“. Zajímavá představa. Pak ve svém šíleném videu stihne ještě vtipně okomentovat pirátskou stranu a taky osobu Tomia Okamury. Nakonec si říkáme, že by se do té politiky vlastně docela hodil. Koneckonců, říká to, jak to je. A to je dnes přece nejdůležitější, nebo ne?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Fatty jde do politiky

 

 

Týnuš Třešničková má nový byt

VIDEO: Kde bydlí nejkrásnější česká youtuberka? Týnuš Třešničková ukázala své nové hnízdečko. Budete jí ho slušně závidět!

Fatty má za sebou další rozchod

VIDEO: Youtuber Fatty dostal další kopačky! Podívejte se na jeho srdceryvné vyznání

reklama