Fatty Pillow - novoroční proslov 2
Autor: YouTube.com/FattyPillow Fatty Pillow - novoroční proslov 2

VIDEO: Fattyho otevřená zpověď! Slavný youtuber se rozbrečel v přímém přenosu. Doopravdy skončil se svým hubnutím?

Publikováno: 02.01.2018
Co populárního streamera tolik dojalo?
Youtuber Fatty Pillow
FattyPillow
Populární youtuber FattyPillow, vlastním jménem Karel Sivák, byl dříve známý také pod svým hip-... Přečíst celé

reklama

Máme za sebou silvestra a oslavy nového roku a ty se u youtubera Fattyho jako vždy nesly ve znamení speciálního novoročního streamu. A došlo samozřejmě i na jeho dojemný proslov, při němž se se prakticky rozbrečel a většinu času měl slzy v očích!

Nešlo ale o slzy smutku, ale naopak o slzy velkého štěstí. Youtuber totiž zavzpomínal na dobu před 3 lety, kdy na tom byli s mámou opravdu špatně a nevěděli, jak zaplatit nájem. Fatty byl tenkrát zoufalý a nevěděl, jak mamince pomoci. Dnes je ovšem situace díky jeho popularitě zcela odlišná a jeho máma prohlásila, že se mají nyní nejlépe za celý život. A ještě si přitom splnil svůj sen. A za to youtuber děkuje právě svým fanoušků a během svých slov se prakticky rozpláče.

Dále pak motivuje své fanoušky a opět je vyzývá, aby neřešili zbytečné blbosti, ale mysleli hlavně na blízké či své zdraví. Sám ovšem přiznává, že rok 2017 byl pro něj velice divoký a najde se v něm mnoho věcí, kterých lituje. Lituje například své velké lenosti, kvůli níž se v posledních týdnech prakticky vykašlal na projekt Fattyho cesta a svůj zdravý životní styl zanedbával. Znamená to snad konec jeho hubnutí? Doufejme, že tomu tak není a Fatty na sobě opět začne pořádně pracovat. Jeho video ovšem zajisté dojme nejednoho fanouška.

 

 

FattyPillow se vyfotil před nemocnicí.

GALERIE: Fatty vyděsil fanoušky! Slavný youtuber skončil kvůli krvácení v nemocnici! Co se mu stalo?

Fatty a nutella

VIDEO: Nejnechutnější Fattyho záběry všech dob?! Youtuber se namazal nutellou a fanoušci se o něj bojí. Proč?

reklama