návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Youtubeři

VIDEO: Hejtovaný youtuber FIZI chce dobýt svět. Své kočce založil anglický kanál, který by ale radši neměl nikdo vidět

Vypadá to, že se pomalu rozvíjí trend kočičích kanálů. Odstartovala to Mačka Jackie slovenského youtubera Moona, teď svoje štěstí zkouší FIZI s jeho kocourem Borisem.
Vydáno: 23.03.2019
Kočka
Autor: youtube.com/mr.meow Kočka

Nedávno se v Trendech objevila mluvící Mačka Jackie, čičina, které založil kanál slovenský youtuber Moon. Měla během chviličky statisíce zhlédnutí a už po pár týdnech se odběratelé jejího kanálu vyšplhali přes 100 tisíc uživatelů. I když je to hloupost, měla mluvící kočka obrovský úspěch a to zřejmě zaregistroval i FIZI. Tak si uvědomil, že má doma kocoura a rozhodl se to zkusit taky.

Kocourovi Borisovi založil anglický kanál Mr. Meow. Ve videích je jak reálný kocour, tak grafika mluvící kočičí hlavy, která mluví. Bohužel pro FIZIho je jeho angličtina vážně příšerná. Na videu, kde se kocour má koupat 24 hodin v mléce, už má dislajky a lajky vyrovnané. Těžko říct, jestli takové hlouposti youtubery napadají jenom tak nebo proto, že firma Whiskas dobře zaplatila za reklamu.

 

Článek je zařazen v: Fizi , FIZIstyle

reklama