VIDEO: Jake Paul nabídl Tommymu Furymu drsnou sázku. Co na ni řekl britský boxer?

Jake Paul a Tommy Fury se konečně potkají v ringu.

No konečně. Po roce, možná víc, neustálého handrkování, provokací, narážek a útoků se zdá, že se youtuber a amatérský boxer Jake Paul přece jen postaví do ringu proti profesionálnímu mladému boxerovi z uznávané rodiny Tommymu Furymu. Fury už několikrát musel z dohodnutého zápasu odstoupit, čímž zanechal Paula v nezáviděníhodné situaci, kdy si musel najít náhradu. Teď jsou ale oba dva mladíci plně fit, takže se konečně dohodli na jejich vzájemném zápasu.

K tomu dojde tento víkend, a aby to Paul udělal zajímavější, rozhodl se Furymu nabídnout speciální sázku. Když Fury vyhraje – jak je ostatně on sám přesvědčen – dostane dvojnásobek toho, co mu Paul platí. Když vyhraje Paul, dostane všechno, a Fury nic.

K uzavření sázky došlo během bouřlivé tiskové konference, na které se mimo jiné Fury opřel do Paula, že měl z boxu odejít, dokud to šlo – protože doteď jen vydělával snadné peníze bojem se starými boxery v důchodu, případě s celebritami. V neděli ovšem nastoupí proti někomu, kdo je na vrcholu sil, a Fury tak plánuje Paula knockoutovat do čtyř kol.

Přenos je placený ve formě PPV, cena vychází na zhruba 500 korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také