VIDEO: Je tohle nejšílenější youtuber Česka? Ve videích si nechává olizovat bradavky a fotí své výkaly! Přijde vám to ještě normální?

Dneska už je na internetu možné asi opravdu všechno. Bohužel.

Známý youtuber Johnny Valda po čase zveřejnil další díl svého slavného pořadu Švédská trojka, v němž si bere na paškál aktuální kauzy či virální hity. A tentokrát se zaměřil dost možná na nejpodivnější bytost českého internetu. Jedná se o youtubera s přezdívkou Magdalénka 69 a něco tak bizarního jste asi ještě neviděli.

Lidé ani pořádně nevědí, zda se jedná o muže, či ženu. Podle všeho jde ale o obézního chlapce s velkými prsy, jenž si s nimi velice rád hraje. Nechává si třeba olizovat bradavky svým psem nebo při hraní s prsy používá i své vlastní sliny.

Nechutné? A to jsme ještě neviděli neviděli jeho Instagram, na který podle Valdy sdílel fotky svých exkrementů. Jeho Instagram byl ovšem právě kvůli těmto fotografiím smazán. Ostatně stejně jako jeho kanál na YouTube, jenž už také není k nalezení. Díky bohu. Johnnyho vtipné video nám bude k představě asi bohatě stačit. Jak je vidět, někteří lidé jsou kvůli sledovanosti a klikům schopni čehokoliv.


Přečtěte si také