VIDEO: Jeden z nejslavnějších světových youtuberů si dělá srandu z Mishova Pokémon songu! Přirovnává ho k smrtelné nemoci!

Další velká internetová hvězda reaguje na český virální hit. A tentokrát to nejsou moc hezká slova.

Nejdřív PewDiePie a nyní už i El Rubius. Tento španělský vtipálek patři mezi světovou youtuberskou špičku, který má na svém kanále přes 20 milionů odběratelů. A právě on je další z řady slavných internetových jmen, který se neváhal vyjádřit k populárnímu Pokémon GO songu od šíleného Mishy. Jeho video si vzal na paškál v souvislosti s písničkami a zábavnými videi, které vznikly na motivy slavné mobilní hry. Tyto hrozivé kousky pak přirovnává k nebezpečné nemoci ebola a jako první po tomto porovnání zmíní právě Mishův hit.

El Rubius nemůže při poslechu malého youtubera po právu věřit vlastním očím a drsně se do něj pouští. Kromě děsivého klipu ho zarazí i Mishovy kruhy pod očima a ušetřen nezůstane ani brácha Metadon. Co na plat, že se Rubius dopustí menší chyby a označí Mishu za ruského youtubera. V tomto případě se mu nemůžeme vůbec divit. Video je ovšem logicky ve španělštině, a proto doporučujeme zapnout alespoň anglické titulky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také