VIDEO: Jirka Král se bude ženit! Jakým kreativním způsobem požádal svoji přítelkyni o ruku?

sis. Publikováno: 29.06.2020
Bývalý youtuber a streamer Jirka Král požádal svou dlouholetou přítelkyni o ruku, a to dost neotřelým a zajímavým nápadem.
Jirka Král
Jirka Král
Jirka Král byl jedním z nejslavnějších a nejúspěšnějších českých youtuberů. Narodil se 5. ledna... Přečíst celé

reklama

Jirka Král, který se proslavil hlavně streamováním her a točením videí na YouTube. Před dvěma lety však YouTube opustil spolu s dokumentem Byl jsem youtuber. Nyní už jen streamuje hry na Twitchi. Na svém Instagramu má Jirka Král kolem 860 tisíc sledujících a nedávno přidal zásnubní fotografie se svojí přítelkyní Karolínou Benešovou, která má na sociálních sítích přezdívku Little Kao. Pár už spolu chodí tři roky, proto se Jirka rozhodl udělat další krok a požádat přítelkyni o ruku. Vymyslel si kreativní způsob, jak jí udělat překvapení.

Už od 24. února začal na Instagram přidávat příspěvky, u kterých bylo vždy důležité počáteční písmeno. Protože jak řekl, jeho přítelkyně je trochu detektiv, tak chtěl, aby na sebe postupně fotografie navazovaly a každé první počáteční písmeno příspěvku dávalo dohromady krátkou větičku, která zněla „Vezmeš si mě“. Když byly všechny příspěvky přidané, tak si potom schoval prstýnek v krabičce pod bundu a čekal, až Karolína projede všechny posty. Když skončila, tak před ní poklekl a požádal ji o ruku. Ona mu řekla své ano. Tuhle romantickou chvilku navíc mají natočenou.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Jirka Král (@jirkakral),

 

Sveze se Miloš Zeman s Jirkou Králem?

FOTO: Inspiruje se Jirka Král Gogem a sveze Zemana v autě? Youtuber naznačil svoje plány pod Gogovým videem

Co se o své sestře dozvěděl?

VIDEO: Jak moc zná Jirka Král svou sestru Katku? Co na sebe známá youtuberská dvojice prozradila v těchto šílených otázkách?

reklama