Youtubeři

20. října 2020 07:47

sarka.turcekova@gmail.com

VIDEO: Malá youtuberka získala přes noc přes 100 tisíc odběratelů. Jakou obyčejnou věcí je oslovila?

Tohle je sen snad každého dítěte, které si založí po vzoru svých vzorů YouTube kanál a nahraje své první video.

Dívka na Filipínách se probudila a s neuvěřením zjistila, že má ohromujících sto tisíc odběratelů. Natočila jen krátké video, kde poděkovala a oslavila svoje první dva odběratele. Video se však stalo virálním a ona se nestačila divit, když se na svůj YouTube kanál podívala podruhé. Holčička Mary vždy obdivovala hvězdy na YouTube a TikToku, jako je například Ranz Kyle, Niana Guerrero nebo Zeinab Harake.

Mary napsala na svůj Facebook, že oslavuje její dva nové odběratele: „Všechno nejlepší mých dvěma sledujícím. Přihlaste se k odběru mého kanálu.“ Připojila k tomu fotografie, na kterých je dokonce malý dortík. Na něj napsala „2 sledující“. Vedle dortíku měla připravenou svačinu pro sebe. Její vděk zřejmě dojal statisíce lidí, kterým přišlo její počínání nesmírně roztomilé. Mary si založila svůj YouTube kanál už před sedmi měsíci a zaměřila se na vlogy ze svého každodenního života ve městě Bacolod, kde žije.

Její facebookový příspěvek už získal na 242 tisíc lajků a 82 tisíc sdílení. Na dvacet tisíc lidí z celého světa jí pak zanechalo komentář, kde ji motivují a povzbuzují. Rodina později zveřejnila oslavu se zlatými balónky, kde oslavují jejích 100 tisíc odběratelů, které získala doslova přes noc. V rozhovoru Mary řekla, že se chce stát youtuberkou, aby mohla dělat lidem radost.


Přečtěte si také