Metadon si vyšlápl na samotného ministra financí!
Autor: facebook.com/youtube.com Metadon si vyšlápl na samotného ministra financí!

VIDEO: Metadonův drsný vzkaz Babišovi! Neuvěříte, co si Mishův bratr dovolil v přímém přenosu!

Publikováno: 14.02.2017
Tohle ještě bude mít dohru. A velkou.
Metadon - profil
Metadon
Oldřich Florian alias Metadon je mladý youtuber a zejména starší bratr slavného Mishy. Právě... Přečíst celé

reklama

Co si budeme povídat, v životě je občas potřeba být trochu drzý. Věřit si, jít si tvrdě za svým a zkoušet, co všechno vám projde. Na druhou stranu, všechno má určité meze. Pokud tedy nechcete, aby na vás bylo podáno trestní oznámení, vyžadována obří pokuta, nebo rovnou vypsaná odměna na vaši hlavu, asi bychom vám nedoporučili chodit do televize a v přímém přenosu posílat jejího majitele do míst, kam slunce nesvítí.

Metadon a jeho šílenosti v Prostřeno!

VIDEO: Drogy a Misha v Prostřeno! Podívejte se na to nejšílenější, co Metadon v pořadu předvedl!

Jenže to by nebyla naše krásná země, aby si nějaký patnáctiletý Jarda přesně tohle nedovolil. V tomhle případě tím Jardou je Metadon, strůjce šíleného youtube kanálu Mishovi šílenosti a zároveň velký provokatér, který pravděpodobně způsobil zatím tu největší aféru, jakou se mu doposud povedlo. V živém přenosu na Óčku totiž tzv. "vyfuc*koval" pana ministra financí Andreje Babiše. Na video se teď můžete podívat tady:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Metadon vyfuckoval Babiše

 

Tohle je 5 nejotravnějších českých youtuberů! Kdo vyhrál?

reklama