VIDEO: MikeJePan klesl na dno! Youtuber napadl na ulici důchodce. Vymlouvá se tímto trapným důvodem!

Mysleli jste si, že věčný provokatér MikeJePan už ve svém chování nemůže klesnout hlouběji? Tak to vás jeho nejnovější výstřelek asi hodně překvapí.

Tak tohle už opravdu přehnal! MikeJePan už dlouhou dobu provokuje internet svými skandály a zesměšňováním městských policistů, tentokrát ovšem to se svým arogantním chováním u mnohých už doopravdy přepískl. Ve svém nejnovějším videu se totiž dostal do potyčky s důchodcem, jehož takřka napadl!

K situaci došlo během protestu pražských taxikářů proti službě Uber. Právě taxikáře totiž Mike v tomto sporu podporuje a na protesty jezdí s nimi. Když ovšem youtubera společně s taxikářem zastavili policisté, začal na taxikáře slovně útočit starší muž. Jenže Mike a jeho kumpáni místo toho, aby celou záležitost vyřešili v klidu, důchodci ihned začali nadávat a on youtuberovi ve vzteku plivnul na kameru. To sice neměl starší pán dělat, Mikeova následující reakce ovšem opravdu nemá obdoby.

Provokatér se na staršího pána ihned vrhl, začal ho tahat za bundu a musela je od sebe odtrhávat policie! Ani potom ale neměl Mike dost a na šokovaného důchodce plivnul! A i poté, co se mu muž omluvil, mu Mike na ulici i posléze ve videu nadával. Youtuber se pak ve videu obhajuje tím, že mu je jedno, jestli je někomu 11 let nebo je v důchodu či na vozíku. Jakmile někdo udělá něco, co se mu nelíbí, prostě od něj podle jeho slov dostane “po bradě“. Incident pak na internetu sklízí opravdu bouřlivé reakce.

Zatímco jeho skalní fanoušci ho pořád nepochopitelně chválí, kritika proti jeho osobě sílí. Většina lidí pak nemůže v komentářích pochopit, jak někdo může klesnout až k potyčce s důchodcem a ještě se takto lacině bránit. Jeho čin pak způsobil samozřejmě povyk i na youtuberské scéně a Datla vytočil Mike natolik, že už vyzval k drsné youtuberské bitce! Mikeovi ale nejspíš fakt, že už opravdu není pán, nejspíš nijak nevadí. Co si o kauze myslíte vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také