VIDEO: Misha a jeho brácha Metadon dobývají Prostřeno! Neuvěříte, v čem slavný youtuber do soutěže přijde

Čeká nás nejšílenější týden v dějinách slavného pořadu?

Oblíbený soutěžní pořad Prostřeno! už zažil spoustu bizarních individuí. Na jednoho ze soutěžících následujícího týdne ale diváci jen tak nezapomenou. Ano, pochopili jste správně, v pořadu se opravdu slavný youtuber Misha a zejména jeho starší brácha Metadon, vlastním jménem Oldřich Florian.

Právě ten je jedním z účastníků příštího týdne. Zatimco zbytek soutěžících sem ale přišel vyhrát, on bere pořad tak trochu s nadhledem a přišel sem udělat tu nejbizarněší a nejšílenější show. A už v pondělí z něj budou ostatní pořádně v šoku. Na pondělní večeři totiž přijde v převleku za slavnou televizní postavu Heisenberga aka Waltera Whitea ze seriálu Breaking Bad. Ze své role výrobce a dealera drog pak nevypadne ani na jednu vteřinu!

A jelikož zbytek osazentsva evidentně neví, o koho se jedná, jsou z podivného účastníka soutěže opravdu zaskočeni. Podobně šílené kostýmy si pak připraví na každý večer. A během jeho hostitelského dne samozřemě dorazí i malý Misha a dojde i na jejich šílené songy! Něco nám říká, že větší bizár Prostřeno! dlouho nezažilo.

Na nové díly pořadu Prostřeno! se můžete dívat na Primě od pondělí v 17.35.


Přečtěte si také