reklama

reklama

Misha přezpíval slavnou píseň.
Autor: Youtube.com a Profimedia.cz Misha přezpíval slavnou píseň.

VIDEO: Misha nazpíval příšerný cover největšího hitu Linkin Park a naštval fanoušky! Dělá si legraci ze smrti Chestera Benningtona?

Publikováno: 07.08.2017
Tohle už malý youtuber vážně přehnal!
Youtuber Misha
Misha
Misha je malý youtuber a provokatér, který dobyl celý svět svým Pokémon GO Songem a stále provokuje... Přečíst celé

reklama

Fanoušci populární skupiny Linkin Park se stále nemohou smířit se smrtí zpěváka Chestera Benningtona, který spáchal před pár týdny sebevraždu. Jenže zatímco většina hudebního světa pláče, youtuberský provokatér Misha si z tragédie dělá nepatřičnou legraci. Jako by nestačilo, že nedávno všechny naštval svým obrázkem na sociálních sítích, v němž si z Chesterovy smrti utahoval, nyní přichází s videem, které jistě opět naštve nejednoho fanouška slavné kapely.

Misha už je zase v tom. Čím provokuje tentokrát?

FOTO: Youtuber Misha provokuje fanoušky Linkin Park! Na Facebooku si takhle utahuje ze smrti slavného zpěváka!

Misha se totiž rozhodl vzdát poctu známému zpěvákovi a nazpíval cover jednoho z největších hitů Linkin Park, In the End. A asi je vám jasné, že horší a příšernější předělávku zahraničního songu asi jen tak neuslyšíte. Je navíc evidentní, že malý youtuber se ani tentokrát nebere příliš vážně a dělá si z celé situace malinko legraci. Misha zkrátka klesl na dno a nazpíval cover, který by si žádný fanoušek Linkin Park raději ani neměl pouštět.

VIDEO: Misha - Cover Linkin Park

Zase ten Misha!

VIDEO: Misha se v novém songu vysmívá hejtrům. Je prý génius, který sbalí každou holku! Dokážete ho ale poslechnout celý?

Mishův nový song.

VIDEO: Misha útočí s fidget spinner songem a předvádí s ním ty nejšílenější triky! Je tohle nejhorší písnička všech dob?

reklama