Youtubeři

4. července 2016 11:41

redakce Prima Lajk

VIDEO: Misha vs. Fatty! Mishův otec ostře útočí na slavného youtubera! Co si o něm myslí?

Tatínek malé internetové hvězdy vrací úder!

Je to pár týdnů, co se oblíbený internetový provokatér FattyPillow brutálně opřel do Mishových šíleností a malého youtubera svým neotřelým a pro někoho vtipným způsobem prakticky označil za nemocného a ptal se, jestli je něco takového ještě normální. Takto ostrá kritika samozřejmě nemohla zůstat bez odezvy a nyní na ní reagoval Mishův táta.

Je to pár týdnů, co se oblíbený internetový provokatér FattyPillow brutálně opřel do Mishových šíleností a malého youtubera svým neotřelým a pro někoho vtipným způsobem prakticky označil za nemocného a divil se, jestli je něco takového ještě normální. Takto ostrá kritika samozřejmě nemohla zůstat bez odezvy a nyní na ní reagoval Mishův táta.

Ten ovšem na rozdíl od Fattyho nepřichází s peprným útokem a nesnaží se každému vštěpovat svůj názor. Zkrátka jen pár ukázkami porovnal tvorbu Mishy a Fattyho a nechal fanoušky, ať si svůj názor udělají sami. Ze sestřihaného videa je ovšem jasné, co si Mishův táta o Fattym skutečně myslí. Jak na tohle asi slavný streamer odpoví?Je to pár týdnů, co se oblíbený internetový provokatér FattyPillow brutálně opřel do Mishových šíleností a malého youtubera svým neotřelým a pro někoho vtipným způsobem prakticky označil za nemocného a divil se, jestli je něco takového ještě normální. Takto ostrá kritika samozřejmě nemohla zůstat bez odezvy a nyní na ní reagoval Mishův táta.

Ten ovšem na rozdíl od Fattyho nepřichází s peprným útokem a nesnaží se každému vštěpovat svůj názor. Zkrátka jen pár ukázkami porovnal tvorbu Mishy a Fattyho a nechal fanoušky, ať si svůj názor udělají sami. Ze sestřihaného videa, v němž vychvaluje svého syna, je ovšem jasné, co si o Fattym skutečně myslí. Jak na tohle asi slavný streamer odpoví?

Sdílejte článek
Štítky youtuber

Přečtěte si také