návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

VIDEO: Misha vs. Fatty! Mishův otec ostře útočí na slavného youtubera! Co si o něm myslí?

Tatínek malé internetové hvězdy vrací úder!
Vydáno: 04.07.2016
Pomsta Mishova otce.
Pomsta Mishova otce. Autor: youtube.com a facebook.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to pár týdnů, co se oblíbený internetový provokatér FattyPillow brutálně opřel do Mishových šíleností a malého youtubera svým neotřelým a pro někoho vtipným způsobem prakticky označil za nemocného a ptal se, jestli je něco takového ještě normální. Takto ostrá kritika samozřejmě nemohla zůstat bez odezvy a nyní na ní reagoval Mishův táta. 

Je to pár týdnů, co se oblíbený internetový provokatér FattyPillow brutálně opřel do Mishových šíleností a malého youtubera svým neotřelým a pro někoho vtipným způsobem prakticky označil za nemocného a divil se, jestli je něco takového ještě normální. Takto ostrá kritika samozřejmě nemohla zůstat bez odezvy a nyní na ní reagoval Mishův táta. 
Ten ovšem na rozdíl od Fattyho nepřichází s peprným útokem a nesnaží se každému vštěpovat svůj názor. Zkrátka jen pár ukázkami porovnal tvorbu Mishy a Fattyho a nechal fanoušky, ať si svůj názor udělají sami. Ze sestřihaného videa je ovšem jasné, co si Mishův táta o Fattym skutečně myslí. Jak na tohle asi slavný streamer odpoví?Je to pár týdnů, co se oblíbený internetový provokatér FattyPillow brutálně opřel do Mishových šíleností a malého youtubera svým neotřelým a pro někoho vtipným způsobem prakticky označil za nemocného a divil se, jestli je něco takového ještě normální. Takto ostrá kritika samozřejmě nemohla zůstat bez odezvy a nyní na ní reagoval Mishův táta. 
Fatty vs. Misha

VIDEO: Fatty brutálně vyhlásil Mishu! Je podle něj nemocný a není normální!

Ten ovšem na rozdíl od Fattyho nepřichází s peprným útokem a nesnaží se každému vštěpovat svůj názor. Zkrátka jen pár ukázkami porovnal tvorbu Mishy a Fattyho a nechal fanoušky, ať si svůj názor udělají sami. Ze sestřihaného videa, v němž vychvaluje svého syna, je ovšem jasné, co si o Fattym skutečně myslí. Jak na tohle asi slavný streamer odpoví?

VIDEO: Misha vs. Fatty - otec
Pravda o monoklu.

VIDEO: Otec Mishy promluvil o youtuberově děsivém monoklu! Může za něj facka od hatera?

Misha má samý!

VIDEO: Youtuber Misha se pochlubil tímhle vysvědčením a vysmál se haterům! Bude z něj intelektuál?