Youtubeři

28. listopadu 2016 11:36

redakce Prima Lajk

VIDEO: Mishova otevřená zpověď! Blíží se jeho konec? Jak dlouho ho bude živit YouTube?

Misha a jeho bratr Metadon prozradili něco o svém soukromí.

Internetový fenomén Misha stále poutá velkou pozornost a díky své popularitě dává čím dál více rozhovorů. Tentokrát za ním domů zajeli hoši z youtuberského kanálu TTFame a natočili s ním i jeho bráchou Metadonem interview. A zatímco malý youtuber spíše prováděl své klasické šílenosti, starší bratr a mozek celého projektu se o Mishových šílenostech přece jen trochu rozpovídal.

Metadon tak například práskl, že nerozumí lidem, kteří stále nepochopili, že jejich šílená videa jsou jedna velká recese. Myslí si potom, že největší boom, který Misha zažil po písních Pokémon Go songu a Cyberbully channels are cancer, má youtuberská dvojice už dávno za sebou. I současná popularita jim ovšem asi bohatě stačí a jen tak se svými přehnanými videi nepřestanou. Žádný jeho konec nás tak nejspíš jen tak nečeká. Dodává ovšem, že youtubeři a jejich šílená videa jsou pouze trendem, který za pár let odezní.

Misha se pak přiznal, že anglicky moc neumí a textům rozumí jen díky tomu, že mu je vysvětlí Metadon. Co na sebe sourozenci ještě práskli? Jak se snášejí s Fattym? A co na jejich úspěch říkají sousedi? To vše se dozvíte v následujícím videu.


Přečtěte si také