návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Youtubeři

VIDEO: Nejstupidnější prank TVTwixx a Psychopata Bejra?! Chtěli vyprankovat restauraci, majitel je ale drsně vyhodil

Další nepovedený prank vyzkoušela známá firma TVTwixx tentokrát s Psychopatem Bejrem, který byl nedávno v Prostřenu. Za tuhle blbost byli vyhozeni z restaurace.
Vydáno: 24.06.2019
Psychopat Bejr
Autor: RFE/YouTube.com/TVTwixx Psychopat Bejr

Nedá se to nazvat jinak než stupidita. Danny společně se sestavou TVTwixx vyrazili společně s kontroverzním youtuberem Psychopatem Bejrem do restaurace, kde si objednali všichni jídlo. Během toho se ale natočili, jak si jídlo přikořenili speciální pálivou chilli směsí. Pak jen tak naoko odešla polovina osazenstva od stolu, pro jejich fanoušky šlo určitě o obrovskou náhodu. Zatím pak Aleš Bejr nasypal Dannymu a jeho kamarádům chilli do jídla o dost víc.

Když se potom vrátili ke stolu a začali jíst, bylo pro ně jídlo extrémně pálivé a začali se dávit a pít hodně vody. To už došla trpělivost majiteli restaurace na pražském Andělu, který celou dobu toleroval natáčení i to, že dělali youtubeři v restauraci blbosti. Když si pak ale sami nasypali chilli do jídla, už chlapce požádal, aby se buď chovali slušně, nebo opustili restauraci. To se nestalo a ještě na majitele zkoušeli, že je jídlo pálivé a nechtělo se jim zaplatit. Nakonec ale Danny řekl, že zaplatí kartou.

No, těžko říct, jestli tenhle prank vyšel podle představ, ale už to není ani vtipné…

 

Článek je zařazen v: TVTwixx , Danny , Psychopat Bejr , Aleš Bejr , prank , restaurace , chilli , Prostřeno

reklama